Menu Zamknij

Wyzwanie – oto druga część wyzwań!

Z założenia rejsu wynika, że Marcin ani razu nie dobije do żadnego portu, dlatego musi rozwiązać problem z ZAOPATRZENIEM W ARTYKUŁY PIERWSZEJ POTRZEBY, tj. jedzenie, wodę czy ubrania (przystosowane do różnych warunków pogodowych).

✅ W ZAPASY może zaopatrzyć się na dwa sposoby – profesjonalnie w suszony i liofilizowany pokarm (co jednak wymaga sporych nakładów finansowych) lub tradycyjnie, zabierając ze sobą różne słoiki i suszonki. Marcin, głównie ze względów ceny, skłania się ku tradycyjnej wersji. Zabiera ze sobą również zapas WODY PITNEJ na cały rejs. Zakup i wprawienie w ruch odsalarki jest po pierwsze drogie, a po drugie trudne w logistycznym i funkcjonalnym rozplanowaniu, ponieważ wzrosłoby bardzo zapotrzebowanie na energię elektryczną, a więc i na ogniwa fotowoltaiczne.

➡ Z radością informujemy również, że kilka osób i firm zainteresowało się przedsięwzięciem 💪.
Będziemy dawać o nich znać w przyszłości – oczywiście jeśli wyrażą na to zgodę. Zachęcamy innych zainteresowanych wsparciem Marcina.
W miarę wzrostu medialnego rozgłosu (na który liczymy), będziemy mogli zaoferować wsparcie zareklamowaniem firm, które zaangażują się w pomoc!! 🤝